Sig Sauer 365XF9BFORXSL P365 Fuse w/Optic Compact 9mm Luger 21+1 4.30" Black DLC Barrel, Black Nitron Stainless Steel Serrated w/Optic Slide, Black DLC Stainless Steel Frame w/Beavertail & Picatinny R
$1,188.75
product code:365XF9BFORXSL
UPC:798681713349
Brand:Sig Sauer
availability: In stock
Note: This product must be shipped to an Federal Firearms Licensed Dealer(FFL Dealer)
| Action | Striker Fired |
| Barrel Length | 4.3" |
| Caliber Gauge | 9mm |
| Family | P365 Series |
| Finish | Nitron |
| Finish Type | Black |
| Frame | Polymer Frame |
| Grip Type | Polymer LXG Grip |
| Magazine | 3 2-21 rd. 1-17 rd. Mags |
| Manufacturer Model No | 365XF-9-BFO-RXSL |
| Model | P365 Fuse |
| Overall Length | 7.2" |
| Sights | FS: F.O. | RS: Black Serrated |
| Stock Frame Grips | Polymer Frame Polymer LXG Grip Polymer Frame |
| Type | Semi-Auto Pistol |
| Weight | 24.8 oz. |
We'd love to hear your feedback!
Please take a moment to share your thoughts on the product. Your review will help others make informed decisions and allow us to continue improving our products and services.


